domki-1200

Domki na Mazurach

binary options minimum deposit 1 broker opzioni binarie con segnali Wypocznij blisko natury...

cos e il trading binario
Promienie słońca wpadające przez okno, zapach lasu i odgłos śpiewających ptaków. Takie doznania mogą towarzyszyć Państwu każdego poranka, który spędzicie w jednym z naszych domków na Mazurach.
 
Ośrodek zlokalizowany jest na malowniczym terenie w miejscowości Piękna Góra, położonej nieopodal Giżycka – polskiej stolicy żeglarstwa. Kompleks wypoczynkowy znajduje się nad jeziorem Kisajno w otoczeniu pięknego lasu iglastego. Otoczenie zachęca do aktywnego wypoczynku podczas uprawiania sportów wodnych, rajdów rowerowych, wędrówek pieszych, zbierania grzybów czy łowienia ryb.
 
Proponujemy Państwu nocleg w domkach, pokojach hotelowych oraz apartamentach. Przede wszystkim polecamy wypoczynek w naszych domkach całorocznych lub letniskowych. Dysponujemy wersją luksusową dla wyjątkowo wymagających, jak też standardową dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania. W ofercie posiadamy domki z łazienkami przeznaczone dla 2, 3, 4 lub 6 osób, które posiadają kompleksowe wyposażenie. W niektórych z nich znajduje się aneks jadalny, dzięki czemu możliwy jest pełen komfort i swoboda pobytu.
 
Podczas wypoczynku w naszym ośrodku można w pełni zrelaksować się, odprężyć i zregenerować siły. Zarówno czynnemu jak i biernemu wypoczynkowi sprzyjają uroki tutejszej przyrody. Dzięki temu mogą Państwo poczuć ukojenie a wszelkie problemy dnia codziennego wydadzą się odległe. Tu i teraz będziecie Państwo cieszyć się każdym dniem.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:
 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

opcje binarne o co chodzi Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"
Piękna Góra, 11-500 Giżycko
tel. (+ 48) 87 428 59 37
e-mail: sono sicure le opzioni binarie osrodek@pieknagora.pl