domki-1200

Domki letniskowe na Mazurach

Wypocznij blisko natury...

Naturalny zapach drewna, rozgrzanego przez promienie słoneczne. Woń drzew i dźwięki wydawane przez śpiewające ptaki. Słońce ogrzewające w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Te i wiele innych doznań towarzyszyć będzie Państwu w trakcie wakacji lub weekendu, jeżeli wybierzecie nasze domki letniskowe na Mazurach.
 
Zostały zlokalizowane na pięknych, bogatych w przyrodnicze atrakcje terenach w miejscowości Piękna Góra, która sąsiaduje z jedną z najpopularniejszych miejscowości na Mazurach – Giżyckiem. Oprócz leśnych terenów, wielką trakcją dla aktywnych i jednocześnie oazą spokoju jest jezioro Kisajno, nad którym położony jest nasz kompleks wypoczynkowy. Sporty wodne, piesze wędrówki czy przejażdżki rowerowe – wszystko to czeka na tych z Państwa, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek.
 
Domek na Mazurach jest doskonałą alternatywą dla pokojów hotelowych i apartamentach, które również znajdują się w naszej ofercie. Polecamy zarówno domki letniskowe, jak i całoroczne w wersji luksusowej, dla najbardziej wymagających wczasowiczów, jak również standardowej, dostępnej w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do wynajmowania obiektów 2-, 3-, 4- i 6-osobowych, z których każdy został zaopatrzony w łazienkę, a także kompleksowe wyposażenie. Niektóre posiadają aneks jadalny, który pozwala na zachowanie pełnej prywatności i tym samym największego komfortu w trakcie wakacji.
 
Wynajmując domki letniskowe w naszym ośrodku, możecie Państwo liczyć na pełen relaks, wspaniałe odprężenie oraz skuteczne zregenerowanie sił. Tutejsza przyroda pozwoli na zdrowy wypoczynek oraz aktywne spędzenie czasu, a dzięki licznym atrakcjom szara codzienność zostanie odsunięta na dalszy plan. U nas każdy cieszy się pięknem chwili, zapominając o troskach i problemach.
 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą:
 
MEWA

Domek składający się z salonu, sypialni i łazienki z tarasem, który przeznaczony jest dla 4 osób. Można podziwiać z niego wspaniały widok na jezioro Kisajno.

2-OS

Standardowe i cieszące się dużą popularnością domki dla par, w których zadbaliśmy o niezbędne umeblowanie oraz wyposażenie. Posiadają łazienki z WC i odbiorniki TV.

RYBITWA

Luksusowy, w pełni ogrzewany obiekt, w którym wypoczną 4 osoby. Salon i sypialnia zostały wyposażone w ekskluzywne meble, TV i wiele innych udogodnień.

3-OS

Wyposażone w ganek i ogrzewanie domki dla 3 osób to dwa pokoje oraz łazienka. Standardowo posiadają niezbędne sprzęty RTV i AGD oraz są w pełni umeblowane.

PERKOZ

Widok na Kisajno, dwa pokoje, salon i łazienka z toaletą to cały domek PERKOZ. Luksusowe wyposażenie i umeblowany taras to gwarancja wspaniałego wypoczynku.

4-OS

Przestronne domki, w których znajdują się 2 pokoje i łazienka z prysznicem oraz WC. Eleganckie meble oraz funkcjonalne sprzęty spełnią oczekiwania użytkowników.

LUX

Idealne miejsce relaksu dla rodziny lub grupy przyjaciół. Posiada 3 pokoje, dwie łazienki i aneks jadalny, a także kompletne umeblowanie – również tarasu.

6-OS

Jeżeli chcecie Państwo spędzić wakacje w większym gronie, doskonale wyposażone 3-pokojowe domki z 2 łazienkami i balkonami z pewnością będą dla Was idealne.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"
Piękna Góra, 11-500 Giżycko
tel. (+ 48) 87 428 59 37
e-mail: osrodek@pieknagora.pl