O ośrodku

Piękna Góra to miejscowość położona koło Giżycka, tu znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów”. Lokalizacja ośrodka w sercu Mazur pozwala na skorzystanie z atrakcji oferowanych przez Giżycko – okrzyknięte „letnią stolicą Polski” oraz zapewnia spokojny wypoczynek na terenie 10 hektarowej posesji.
Jezioro Kisajno i mazurska przyroda stwarzają znakomite warunki dla amatorów aktywnego wypoczynku, wszelkich sportów wodnych np. windsurfingu, kajakarstwa, aż po wędkarstwo.
Ośrodek Łabędzi Ostrów to idealne miejsce dla miłośników Mazur.
W południowej części jeziora, w pobliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się tzw.„ Łabędzi Szlak”, który obejmuje dziesięć wysp – ulubione miejsce gniazdowania licznych gatunków ptaków wodnych.

Zakwaterowanie:

oferujemy domki 2-, 3- osobowe oraz komfortowe całoroczne 4 i 6- osobowe, apartamenty, pokoje hotelowe standard i typu studio.
Domki i pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, lodówki, odbiorniki TV. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00

Na terenie ośrodka oferujemy dostęp do internetu/wi-fi.

Wyżywienie:

w restauracji z przepięknym tarasem widokowym na mazurskie jezioro serwujemy śniadania, obiady, kolacje dania kuchni polskiej i europejskiej. Dodatkowo szef kuchni proponuje tematyczne, kulinarne atrakcje: weekendy ze smakiem, grillowanie na tarasie, warsztaty lepienia pierogów oraz wiele innych…

Dodatkowe atrakcje:

  • Odnowa Biologiczna (jacuzzi, sauna sucha, parowa, na podczerwień). Dodatkowo proponujemy wybór masaży.
  • Imprezy przy ognisku/wiacie grillowej, występy zespołów żeglarskich, wieczory taneczne, karaoke.

Żeglarzom oferujemy:

  • bezpieczny port wraz z kompletnym węzłem sanitarnym, możliwość skorzystania z prądu;
  • ujęcie wody, kontener na śmieci, slipowanie i zimowanie jachtów poza sezonem, żeglarski bar z tarasem, restaurację serwującą posiłki i napoje do późnej nocy.