restauracja-1200

Restauracja - przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy na huczne i niezapomniane jubileusze, urodziny, imieniny, bankiety, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie organizowane w restauracji Łabędzi Ostrów. Stworzymy dla Państwa doskonałe warunki do spotkaniaw gronie bliskich znajomych i przyjaciół.
 
Z radością zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie z każdej okazji. Zadbamy o to, aby Państwa rodzina i przyjaciele zostali obsłużeni na najwyższym poziomie i by miło spędzili czas na malowniczym półwyspie w otoczeniu uroczego krajobrazu mazurskich jezior oraz lasów.
 
Restauracja Łabędzi Ostrów to znakomita kuchnia połączona z polską gościnnością, która wyróżnia ją spośród innych. To powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.
 
Proponujemy specjały, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy, serwując dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Skupiamy się nie na ilości, ale jakości, dlatego wszelkie potrawy i desery zostały wyselekcjonowane tak, aby dopasować je do różnych gustów. Więcej na http://restauracjalabedziostrow.pl/menu-a-la-carte.html
 
W ofercie gastronomicznej naszej restauracji dużo miejsca poświęcamy daniom rybnym, bazującym na świeżych produktach pochodzących między innymi z otaczającego Łabędzi Ostrów jeziora Kisajno. Przyrządzamy sandacza, sielawę, szczupaka oraz okonia. Korzystamy zawsze z doskonałej jakości składników i bazujemy na tradycyjnych recepturach, dzięki którym zarówno smak, jak również aromat poszczególnych potraw przemawia do najbardziej wymagających Klientów.Restauracja Łabędzi Ostrów od 2011 roku jest członkiem sieci Kulinarnego Dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla.
 
Restauracja Łabędzi Ostrów od 2011 roku jest członkiem sieci Kulinarnego Dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla.
 
Gwarantujemy znakomitą kuchnię, bogaty wybór alkoholi oraz wyjątkową atmosferę.
 
Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, a Goście bawili się świetnie!
 
 

Menu 65  Menu 100

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"
Piękna Góra, 11-500 Giżycko
tel. (+ 48) 87 428 59 37
e-mail: osrodek@pieknagora.pl