domki-1200

Domki na Mazurach

Wypocznij blisko natury...

Zapach rozgrzanego słońcem drewna. Promienie wpadające przez okno i lekko muskające skórę. Zapach lasu i odgłos śpiewających ptaków. Takie doznania mogą towarzyszyć Państwu każdego poranka, który spędzicie w jednym z naszych domków na Mazurach.
 
Obiekty usytuowane są na malowniczym terenie w miejscowości Piękna Góra, położonej nieopodal Giżycka – prawdziwego kurortu dla żeglarzy. Kompleks wypoczynkowy znajduje się nad jeziorem Kisajno w otoczeniu pięknego lasu. Taka lokalizacja zachęca do aktywnego wypoczynku podczas uprawiania sportów wodnych, wędrówek pieszych czy rajdów rowerowych.
 
Oferujemy możliwość wynajęcia noclegu w pokojach hotelowych oraz apartamentach. Szczególnie jednak polecamy skorzystanie z możliwości wypoczynku w naszych domkach całorocznych oraz letniskowych. Proponujemy wersje luksusowe, dla wyjątkowo wymagających, jak też standardowe, dla osób, ceniących ekonomiczne rozwiązania. Domki z łazienkami przeznaczone dla 2, 3, 4 lub 6 osób, posiadają kompleksowe wyposażenie, a niektóre z nich aneks jadalny, dzięki czemu zapewniają pełną niezależność oraz komfort podczas pobytu.
 
Wypoczynek w naszym ośrodku pozwala się w pełni zrelaksować, odprężyć i zregenerować siły. Rozkoszując się urokiem tutejszej przyrody i zażywając zdrowej rozrywki, poczują Państwo ukojenie, wszelkie problemy dnia codziennego wydadzą się odległe, a tu i teraz będziecie Państwo cieszyć się każdym dniem.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:
 

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"
Piękna Góra, 11-500 Giżycko
tel. (+ 48) 87 428 59 37
e-mail: osrodek@pieknagora.pl