Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi OstrówŁabędzi Ostrów to ośrodek wypoczynkowy na Mazurach położony w Pięknej Górze, tuż obok kurortu wypoczynkowego – Giżycko, w samym centrum Szlaku Łabędziego. Jest to idealne miejsce dla ludzi poszukujących spokoju, kontaktu z dziką przyrodą oraz wytchnienia od zmagań codzienności. Oferujemy nie tylko komfortowe domki nad jeziorem, ale i mnóstwo atrakcji dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Proponujemy wypożyczalnię sprzętu wodnego, przystań jachtową, możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych, a także liczne trasy rekreacyjne idealne do długich pieszych wędrówek. Nad samym brzegiem jeziora Kisajno umiejscowiona jest ponadto siłownia zewnętrzna.

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów posiada szeroką ofertę zakwaterowania. Drewniane domki w Giżycku usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających gości. Jeżeli więc interesują Cię ośrodki wczasowe na Mazurach, rozglądasz się za wygodnym apartamentem, domkiem nad jeziorem bądź klasycznym pokojem hotelowym, to nasza oferta przypadnie Ci do gustu.

Nie ograniczamy się jedynie do wynajmu domków wczasowych. W naszym ośrodku wypoczynkowym znajduje się również restauracja serwująca pyszne dania regionalnej kuchni mazurskiej. To doskonałe miejsce nie tylko na obiad podczas urlopu w Giżycku. Nasza restauracja to również idealna propozycja na zorganizowanie wesela, komunii czy też innej imprezy okolicznościowej. Posiadamy w pełni wyposażone sale konferencyjne, co w połączeniu z dogodną i urokliwą lokalizacją czyni Łabędzi Ostrów najlepszym wyborem na wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne czy szkolenia na Mazurach. Jeżeli Twoim celem jest najlepszy ośrodek wypoczynkowy na Mazurach i poszukujesz idealnego śmiejsca na niezapomniane wczasy, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy! Łabędzi Ostrów – Twój ośrodek wypoczynkowy na Mazurach!


Szanowni Państwo,

W sezonie letnim 2019 udostępniliśmy dla Gości 7 nowych domków: 2 domki 2-3 os. i 5 domków 2-4 os. Obecnie remontujemy kolejne domki – dbając o komfort naszych Gości, które udostępnimy na sezon letni 2020. Od 01 listopada 2019 do 01.04.2020 nasz obiekt jest nieczynny z powodu prac remontowych.

Piękna sala weselna w Ośrodku Wypoczynkowym Łabędzi Ostrów

Sala weselna

W naszym kompleksie wypoczynkowym nieopodal Giżycka panuje wspaniała atmosfera do organizowania przyjęć. Każde wesele odbywa się tutaj w dużej i pięknie ozdobionej sali, a do dyspozycji Gości są smaczne dania z rozbudowanego menu oraz komfortowe noclegi. O właściwy przebieg i odpowiednią oprawę imprezy dba profesjonalna obsługa, która czuwa nad komfortem Państwa młodych i Gości. Zapraszamy na noc pełną niezapomnianych chwil i wrażeń.

… czytaj więcej
Sala konferencyjna w Pięknej Górze, w Ośrodku Łabędzi Ostrów

Sale konferencyjne

Zachęcamy do organizowania profesjonalnych spotkań biznesowych, sympozjów oraz szkoleń w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach. Posiada on dwie sale konferencyjne, idealne do prowadzenia wykładów, paneli dyskusyjnych czy prezentacji. Ułatwieniem jest specjalistyczny sprzęt multimedialny, pomocny w realizacji celów. Wielkim udogodnieniem jest położenie – dzięki bliskości Giżycka i wspaniałym okolicznym regionom, można połączyć pracę z wypoczynkiem.

… czytaj więcej
Domki letniskowe na Mazurach, w Pięknej Górze, w Ośrodku Łabędzi Ostrów

Domki na Mazurach

Jeżeli nie interesuje Państwa wypoczynek w komfortowych pokojach i apartamentach hotelowych, bo wolicie być bliżej natury, proponujemy Wam doskonale wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystkie wykonane są z drewna i znajdują się w malowniczym lesie. W skład naszej oferty wchodzą zarówno obiekty 2-osobowe dla Par, pragnących spędzić romantyczny weekend czy urlop, jak również 3-, 4- i 6-osobowe – idealne dla rodzin lub znajomych.

… czytaj więcej
Pyszne pierogi prosto z Restauracji Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze

Restauracja

Przygotowując smaczne dania, nasz szef kuchni zawsze dobiera świeże i najwyższej jakości składniki, które są odzwierciedleniem wspaniałych smaków lasu i jeziora. Ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się wędzone ryby i potrawy przyrządzone według tradycyjnych przepisów. Restauracja Łabędzi Ostrów oferuje wspaniałą kulinarną podróż po mazurskich smakach i aromatach, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających degustatorów.

… czytaj więcej

Aktualności z bloga ośrodka Łabędzi Ostrów

Pałac w Sztynorcie – Sztynort

Sztynort to mała miejscowość położona w północnej części Mazur, niedaleko Węgorzewa. Wizytówką tej przepięknej wsi, otoczonej jeziorami Mamry, Kirsajty i Dargin , jest XVII- wieczny zespół pałacowo-parkowy. Pałac w Sztynorcie. Do pozostałości dawnego majątku rodu Lehndorff  prowadzi tylko jedna droga, wysadzana postawnymi dębami. Miejsce to skrywa  ciekawą, kilkusetletnią historię, pełną niezwykłych postaci  i zdarzeń, a także głęboko skrywanych  tajemnic. Pałac w Sztynorcie - historia posiadłości Dzieje pałacu w Sztynorcie, od...czytaj więcej.

Jezioro Tajty – poznaj uroki tego malowniczego jeziora!

Jezioro Tajty jest najgłębszym jeziorem na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ten polodowcowy akwen zachwyca malowniczymi widokami, przyciąga ciszą i spokojem. Zachęca do odpoczynku nad wodą i relaksu na łonie wyjątkowej natury.  Jezoro Tajty - piękny kawałek Wielkich Jezior Mazurskich Powierzchnia jeziora Tajty wynosi 232,5 ha. Jej urozmaicenie stanowią niewielkie, płaskie wysepki (0,40ha). Cały akwen składa się z dwóch wyodrębnionych części: wschodniej, która jest wąska, długa, z gęsto zalesionymi brzegami oraz zachodniej, która jest większa,...czytaj więcej.

Wieża Ciśnień w Giżycku

Zwiedzając Giżycko nie sposób nie wybrać się na wspaniałą wieżę widokową – a właściwie wieżę ciśnień. Jest obowiązkowym punktem programu turystycznego podczas zwiedzania tego urokliwego mazurskiego miasta. Wieża Ciśnień Giżycko zaprasza! Charakter wieży Wieża ciśnień, którą  wybudowano w 1900 roku, stanowi jeden z najbardziej charakterystycznych miejsc Giżycka. Istniejąca od stu dwudziestu lat budowla wkomponowała się w krajobraz tego mazurskiego miasta. Wieża ciśnień usytuowana jest w samym sercu Giżycka, na wzgórzu przy ulicy...czytaj więcej.

Zamek w Kętrzynie – zamek krzyżacki

Kętrzyn jest miastem z bogatą i ciekawą historią , sięgającą początków XIV- ego wieku. Miasto zostało założone w  1329 roku na zgliszczach pruskiego grodu a jego późniejsze. Burzliwe dzieje pozostawiły ślad w tradycji, kulturze i architekturze całego regionu.Wiele z cennych budowli obronnych i sakralnych przetrwało do dziś, wśród nich znak rozpoznawczy - krzyżacki Zamek w Kętrzynie. Na skraju puszczy Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z połowy czternastego wieku. W pobliżu pruskiej osady Rast, na wzgórzu nad rzeką Guber, Zakon...czytaj więcej.

Jezioro Kisajno – wszystko, co warto wiedzieć!

Jezioro Kisajno jest najbardziej na południe wysuniętym akwenem, spośród sześciu niegdyś połączonych jezior, kompleksu określanego mianem Mamry. Atrakcyjne położenie i rozwinięta linia brzegowa z licznymi zatokami, półwyspami i wyspami, sprawia, że jest to obszar wyjątkowy, nie tylko pod względem przyrodniczym.  Jezioro Kisajno w liczbach powierzchnia całkowita - 1896 ha powierzchnia wysp 122,9 ha średnia głębokość jeziora Kisajno - 8,4 m, maksymalna głębokość jeziora Kisajno - 25 m, długość maksymalna – 8,5km...czytaj więcej.

… zobacz wszystkie aktualności