Letnie animacje na Mazurach

DZIEŃ KULINARNY – Zajęcia na zasadzie programu Masterchef Junior

DZIEŃ SPORTOWY Olimpiady sportowe, zawody, zajęcia wzorowane na igrzyskach olimpijskich, wręczenie medali

DZIEŃ BALONOWO Taniec z balonami, zabawy z klanzą, robienie dużych baniek, robienie latawców, doświadczenia z balonami, zbijak na balony z wodą, siatkówka balonowa, kręgle itp.

DZIEŃ PIRACKI Robienie mieczy, piracki tor przeszkód, taniec piracki, poszukiwanie ośmiorniczek, raz dwa trzy pirat patrzy, zajęcia na zasadzie ,, szukanie skarbu z Jackiem i piratami z Nibylandii

DZIEŃ INDIAŃSKOKOWBOJSKI Taniec tunak, robienie łapaczy snów, polowanie na bizona ( zabawa – my idziemy na bizona), poznanie żywiołów (doświadczenia np. woda i skitelsy stworzą tęczę na talerzu, ziemia zasianie rzeżuchy itp.) rzucanie do celu, taniec kowbojski, poszukiwanie odznaki szeryfa itp.

DZIEŃ BAJEK Podróże w bajkach z Panem Kleksem, podróż do Pinokia (rzeźbienie w mydełkach- ,,struganie swojego pinokia”/robienie wykrywacza kłamstw) podróż do kopciuszka (wyjmowanie np. guzików z pudełka z makaronem), podróż do Kariny Lodu ( tor przeszkód po krach lodowych, bitwa na kule śnieżne – zbijak ewentualnie piłeczki styropianowe) podróż do Nibylandii (szukanie cienia Piotrusia, tworzenie eliksiru do latania, pomoc w odnalezieniu tygrysiej lilii), podróż do Alicji w krainie czarów (poszukiwanie czasu, podróże w lustrze), podróż do Jasia i Małgosi (poszukiwanie składników cukierkowego domku)

DZIEŃ RYCERSKI – Spisywanie kodeksu rycerskiego, tworzenie rodów-herbów, okrzyków, bal na zamku, odbicie korony władcy, pokaz mody średniowiecznej itp.

Wersja do pobrania