Łabędzi ostrów serdecznie zaprasza do organizacji uroczystości weselnych na mazurach

Proponujemy wszystkim przyszłym małżonkom wesele na Mazurach w Pięknej Górze koło Giżycka. To oferta dla wszystkich par, które marzą, aby ten wyjątkowy dzień w ich życiu miał miejsce w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, ukrytym wśród mazurskich lasów i jezior. Przyjęcia w „Łabędzim Ostrowiu” łączą elegancję i komfort z niepowtarzalnym wrażeniem miejsca zagubionego w mazurskiej głuszy.

„Łabędzi Ostrów” położony jest jedynie 3,5 km od Giżycka, 100 km od Olsztyna i 260 km od Warszawy.

Ogromnym atutem jest wyjątkowe położenie na malowniczym półwyspie, z jednym z najpiękniejszych tarasów widokowych w tej części Mazur oraz wyśmienite i bogate menu. Wszyscy, którzy cenią kontakt z naturą mogą się przekonać, że nie ma nic piękniejszego niż rozpoczęcie wspólnego życia z „drugą połówką” w miejscu z dala od cywilizacyjnego zgiełku, w otoczeniu spokoju i pięknych widoków – w „Łabędzim Ostrowiu”. Tutejsze widoki oraz świeże powietrze unoszące się nad lasami oraz imponującym ogromem jeziorem Kisajno będą idealnym dopełnieniem wyjątkowej atmosfery, która towarzyszyć będzie Parze Młodej oraz wszystkim Gościom.

Oferta weselna

Wesele to czasochłonne przygotowania, począwszy od kwiatów, dekoracji sali bankietowej, oprawy muzycznej, a skończywszy na indywidualnym doborze propozycji potraw. Dlatego też, abyście Państwo mogli uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień, postaramy się pomóc przy organizacji i dopniemy wszystkie sprawy na ostatni guzik, skupiając się na każdym szczególe.

Nasza oferta dotyczy organizacji przyjęcia, noclegu oraz poprawin, które będą w pełni dopasowane do Państwa potrzeb oraz fantazji. Sala weselna, Klub Żeglarza oraz wiata grillowa nad jeziorem lub statek będą idealnymi miejscami do świętowania.

MIEJSCE ORGANIZOWANIA PRZYJĘĆ:

Główna Sala Weselna: przez cały rok proponujemy Państwu organizację zabawy ślubnej w stylowej i przestrzennej sali bankietowej, posiadającej parkiet do tańca. Możemy pomieścić w niej do 120 osób.

W CENIE MENU DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI ODDANE ZOSTAJĄ:

 • Eleganckie sale weselne wraz z uroczyście nakrytymi stołami;
 • Romantyczny pokój dla Nowożeńców w noc poślubną;
 • Promocyjne ceny noclegów dla Gości;
 • Bezpłatny parking dla Gości.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu –  więcej »

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG DODATKOWYCH

 • Dekoracje kwiatowe stołów oraz sali bankietowej;
 • Możliwość podpłynięcia Nowożeńców motorówką do naszego portu;
 • Rejs statkiem dla wszystkich Gości;
 • Organizacja ogniska;
 • Dodatkowe wykwintne potrawy: pieczony udziec, mazurskie ryby z naszej wędzarni, pieczony prosiak, „stół wiejski” z lokalnymi specjałami
 • „Stół wiejski” z lokalnymi specjałami;
 • Obsługa barmańska w czasie przyjęcia weselnego – tzw. „open bar”;
 • Poprawiny w formie grilla, z ogniskiem i zabawą w wiacie grillowej.

Dodatkowo proponujemy, aby przyjęcie trwało cały weekend na Mazurach oraz stało się niezapomnianym przeżyciem i wspomnieniem na wiele lat. Już dzień wcześniej przed planowaną datą Ślubu, Młodzi wraz z rodziną i znajomymi mogą spotkać się na uroczystym obiedzie, kolacji lub przy grillu. Menu dostosujemy do wszelkich potrzeb naszych Gości.

 

 

Oferta noclegowa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji oferty noclegowej w Ośrodku Wypoczynkowym „Łabędzi Ostrów”. Z myślą o Gościach przygotowaliśmy atrakcyjne ceny noclegów. Oddajemy Państwu do dyspozycji 120 miejsc w domkach i pokojach na terenie Ośrodka.

POPRAWINY

Relaksujący dzień poprawin, w otoczeniu ciszy i przyrody, proponujemy zorganizować dla Państwa w formie:

 • Śniadania bufetowego;
 • Obiadu bufetowego lub serwowanego;
 • Ogniska/ grilla w wiacie grillowej przy jeziorze Kisajno.

PROMOCJE WESELNE – Pakiety weselne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia, noclegu i śniadania dla wszystkich Gości w miesiącach od listopada do kwietnia. Proponujemy bardzo atrakcyjną cenę pakietu (przyjęcie + nocleg) – już od 260 zł/osoba. Dzięki temu nie tylko oszczędzicie, ale również zorganizujecie swoje wymarzone wesele na Mazurach.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Piotr Zagórski tel. (+ 48) 609 099 667
e-mail: piotr.zagorski@hotelmasovia.pl

WIDEOKLIP Z UROCZYSTOŚCI WESELNEJ W RESTAURACJI „ŁABĘDZI OSTRÓW”

 

 

Galeria