Ośrodek wczasowy nad jeziorem – „Łabędzi Ostrów”

Wyobraź sobie, że wstajesz rano w wygodnym łóżku, wychodzisz przed niewielki, drewniany domek i sycisz się pięknym widokiem lasu, zieleni, a w oddali widzisz taflę jeziora, po którym pływają białe żaglówki. Czy może być coś bardziej odprężającego? No, może spacer po plaży podczas zachodu słońca…
Jeśli więc szukasz spokojnego miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta, codziennych problemów i obowiązków – już dziś zarezerwuj sobie urlop i przyjedź do naszego ośrodka wczasowego!
Piękna Góra to miejscowość położona koło Giżycka, tu znajduje się ośrodek wczasowy nad jeziorem „Łabędzi Ostrów”. Lokalizacja ośrodka w sercu Mazur pozwala na skorzystanie z atrakcji oferowanych przez Giżycko – okrzyknięte „letnią stolicą Polski” oraz zapewnia spokojny wypoczynek na terenie 10 hektarowej posesji.
Jezioro Kisajno i mazurska przyroda stwarzają znakomite warunki dla amatorów aktywnego wypoczynku, wszelkich sportów wodnych np. windsurfingu, kajakarstwa, aż po wędkarstwo.
W południowej części jeziora, w pobliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się tzw.„ Łabędzi Szlak”, który obejmuje dziesięć wysp – ulubione miejsce gniazdowania licznych gatunków ptaków wodnych.
Jednak atrakcje to nie jedyne zalety, które wyróżniają nasz mazurski ośrodek wczasowy. Domki, które wynajmujemy gościom, położone są wśród drzew dających przyjemny cień. W zależności od potrzeb, mogą pomieścić od 2 do 6 osób. Oprócz tego proponujemy plac zabaw, zewnętrzną siłownię i wiele innych.
Niezależnie czy jesteś miłośnikiem przyrody, sportów wodnych, czy po prostu ciszy i spokoju – u nas z pewnością znajdziesz ulubiony zakątek i wypoczniesz jak nigdy przedtem.

Zakwaterowanie:

oferujemy domki 2-, 3- osobowe oraz komfortowe 4 i 6- osobowe, apartamenty, pokoje hotelowe standard i typu studio.
Domki i pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, lodówki, odbiorniki TV. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00

Na terenie ośrodka oferujemy dostęp do internetu/wi-fi.

Wyżywienie:

w restauracji z przepięknym tarasem widokowym na mazurskie jezioro serwujemy śniadania, obiady, kolacje dania kuchni polskiej i europejskiej. Dodatkowo szef kuchni proponuje tematyczne, kulinarne atrakcje: weekendy ze smakiem, grillowanie na tarasie, dania z mazurską nutą oraz wiele innych…

Dodatkowe atrakcje:

  • Rejsy statkiem z naszego portu jachtowego
  • Imprezy przy ognisku/wiacie grillowej, występy zespołów żeglarskich, wieczory taneczne, karaoke.

Żeglarzom oferujemy:

  • bezpieczny port wraz z kompletnym węzłem sanitarnym, możliwość skorzystania z prądu;
  • ujęcie wody, kontener na śmieci, slipowanie i zimowanie jachtów poza sezonem, żeglarski bar z tarasem, restaurację serwującą posiłki i napoje.