Restauracja – przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy na huczne i niezapomniane jubileusze, urodziny, imieniny, bankiety, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie organizowane w restauracji Łabędzi Ostrów. Stworzymy dla Państwa doskonałe warunki do spotkaniaw gronie bliskich znajomych i przyjaciół.

Z radością zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie z każdej okazji. Zadbamy o to, aby Państwa rodzina i przyjaciele zostali obsłużeni na najwyższym poziomie i by miło spędzili czas na malowniczym półwyspie w otoczeniu uroczego krajobrazu mazurskich jezior oraz lasów.

Restauracja Łabędzi Ostrów to znakomita kuchnia połączona z polską gościnnością, która wyróżnia ją spośród innych. To powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.

Proponujemy specjały, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy, serwując dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Skupiamy się nie na ilości, ale jakości, dlatego wszelkie potrawy i desery zostały wyselekcjonowane tak, aby dopasować je do różnych gustów. Więcej na http://restauracjalabedziostrow.pl/menu-a-la-carte.html

W ofercie gastronomicznej naszej restauracji dużo miejsca poświęcamy daniom rybnym, bazującym na świeżych produktach pochodzących między innymi z otaczającego Łabędzi Ostrów jeziora Kisajno. Przyrządzamy sandacza, sielawę, szczupaka oraz okonia. Korzystamy zawsze z doskonałej jakości składników i bazujemy na tradycyjnych recepturach, dzięki którym zarówno smak, jak również aromat poszczególnych potraw przemawia do najbardziej wymagających Klientów.Restauracja Łabędzi Ostrów od 2011 roku jest członkiem sieci Kulinarnego Dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla.

Restauracja Łabędzi Ostrów od 2011 roku jest członkiem sieci Kulinarnego Dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla.

Gwarantujemy znakomitą kuchnię, bogaty wybór alkoholi oraz wyjątkową atmosferę.

Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, a Goście bawili się świetnie!