Restauracja – przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy na huczne i niezapomniane przyjęcia okolicznościowe: jubileusze, urodziny, imieniny, bankiety, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie organizowane w restauracji Łabędzi Ostrów. Mamy doskonałe warunki do spotkania w gronie bliskich znajomych i przyjaciół, dlatego serdecznie zapraszamy!

Z radością zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie z każdej okazji, ponieważ zadowolenie naszych gości jest najważniejsze. Zadbamy o to, aby Państwa rodzina i przyjaciele zostali obsłużeni na najwyższym poziomie i by miło spędzili czas. Na malowniczym półwyspie w otoczeniu uroczego krajobrazu mazurskich jezior oraz lasów jest przepięknie, dlatego na pewno nie będziecie się Państwo nudzić.

Restauracja Łabędzi Ostrów to znakomita kuchnia połączona z polską gościnnością, dlatego wyróżnia się spośród innych. To powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.

Proponujemy specjały, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Serwujemy dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej, dzięki czemu dogodzimy najbardziej wymagającym podniebieniom. Skupiamy się nie na ilości, ale jakości, dlatego wszelkie potrawy i desery zostały wyselekcjonowane tak, aby dopasować je do różnych gustów. Dbamy o szczegóły, dlatego też szereg informacji dotyczących naszych dań, znajdą Państwo na https://restauracjalabedziostrow.pl/menu-ala-carte/.

W ofercie gastronomicznej naszej restauracji dużo miejsca poświęcamy daniom rybnym, ponieważ bazujemy na świeżych produktach. Ponieważ Łabędzi Ostrów otacza jezioro Kisajno, większość z nich pochodzi z okolicznych wód. Przyrządzamy sandacza, sielawę, szczupaka oraz okonia, dzięki temu wachlarz naszych dań jest bardzo szeroki. Korzystamy zawsze z doskonałej jakości składników i bazujemy na tradycyjnych recepturach. Dzięki nim zarówno smak, jak również aromat poszczególnych potraw przemawia do większości Klientów.

Restauracja Łabędzi Ostrów od 2011 roku jest członkiem sieci Kulinarnego Dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla.

Nagrody naszej Restauracji

Restauracja otrzymała za najlepszą polską potrawę regionalną „Sandacz na pęczaku z kurkami” nagrodę „Perła 2018” w Poznaniu w finale konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Poza tradycyjnymi regionalnymi daniami oferujemy szeroki asortyment kulinarnych przysmaków.

Restauracja Łabędzi Ostrów w dniu 07.09.2019 podczas Mazurskich Targów Sportów Wodnych brała udział w inauguracji Szlaku Kulinarnego Gminy Giżycko.
Szefowa Kuchni przygotowała wyśmienite danie „Plince z pomoćką” jako danie promujące naszą restauracje z regionalną kuchnią, więcej info na ugg.pl/wiadomosci/159489.

Gwarantujemy znakomitą kuchnię, bogaty wybór alkoholi oraz wyjątkową atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, a Goście bawili się świetnie!