Usługi portowe

Piękna Góra to miejsce położone w pobliżu Giżycka. Właśnie tu, na brzegiem jeziora Kisajno usytuowany jest Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów”.

Lokalizacja Ośrodka pozwala na skorzystanie z atrakcji oferowanych przez Giżycko, okrzyknięte „letnią stolicą Polski” oraz zapewnia spokojny wypoczynek na terenie 10 hektarowej posesji. Umiejscowienie ośrodka z dala od zgiełku i hałasu umożliwia relaksujący wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą.

Jezioro Kisajno stwarza znakomite warunki dla amatorów aktywnego wypoczynku, wszelkich sportów wodnych np. windsurfing, kajakarstwa, aż po wędkarstwo.

W południowej części jeziora, w pobliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się tzn. „Łabędzi Szlak”, który obejmuje dziesięć wysp – ulubione miejsce gniazdowania licznych gatunków ptaków wodnych.

Zakwaterowanie:

w całorocznych domkach 2-, 3-osobowych i komfortowych domkach 4-, 6-osobowych (nowość- domki lux „Perkoz”), apartamentach, pokojach hotelowych standardowych i typu studio. Domki i pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, lodówki, odbiorniki RTV.

Wyżywienie:

dania kuchni polskiej i europejskiej, śniadania, obiady, kolacje w restauracji. Dodatkowo szef kuchni proponuje tematyczne, kulinarne atrakcje np. weekendy ze smakiem, grillowanie na tarasie, regionalne przysmaki oraz wiele innych…

Dodatkowe atrakcje:

  • Odnowa biologiczna (jacuzzi, sauna sucha, parowa, na podczerwień); dodatkowo proponujemy wybór masaży.
  • Siłownia zewnętrzna nad samym brzegiem jeziora Kisajno.
  • Sala TV, kawiarenka internetowa, imprezy przy ognisku/wiacie grillowej, wieczory taneczne, karaoke.

Żeglarzom oferujemy:

Bezpieczny port wraz z kompletnym węzłem sanitarnym, możliwość skorzystania z prądu i wody, utylizację śmieci, slipowanie i zimowanie jachtów, żeglarski bar z tarasem, restaurację serwującą smaczne domowe posiłki i napoje.

Usługi portowe

Cumowanie jacht/godz. do 3 godz. – 25zł (w cenie: energia elektryczna, umywalki, wc, utylizacja śmieci)

Cumowanie jachtu/doba 20zł + 20zł/osoba (w cenie: energia elektryczna, umywalki, wc, utylizacja śmieci)

Dla żeglarzy czarterujących jachty z przystani łabędzi Ostrów – CUMOWANIE GRATIS. Pobieramy jedynie opłatę 20zł/ osobę (postój powyżej 3 godz.) obejmującą korzystanie z energii elektrycznej, umywalni, wc, pryszniców, utylizację śmieci. Za PIERWSZĄ I OSTATNIĄ DOBĘ niezależnie od czasu trwania CZARTERU, opłata wynosi 10zł/osoba.

Port

 

Lato

Miejsce przy pirsach 2600zł
Pomost wew. strona 2300zł
Pomost zewn. strona 2000zł

Cena zawiera: stałe miejsce w porcie, dostęp do energii elektr. i wody, wc, utylizacji śmieci, wi-fi, transport i wodowanie jachtów do 2t (dla jachtów pow. 2t dopłata za wodowanie 150zł); samodzielne wodowanie – 50zł; inne usługi – 100zł/rg.

Zima

Zimowanie jachtu w hangarze
Jachty dł. do 5 m – 1400zł, pow. 5 m – 1800zł
Zimowanie jachtu na terenie 700zł

Cena zawiera: slipowanie i transport na miejsce zimowania dla jachtów do 2t (dla jachtów pow. 2t dopłata za slipowanie 150zł); dopłata za mycie jachtu z zewnątrz 100zł. Samodzielne slipowanie jachtu – 50zł, inne usługi – 100zł/rg.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.