Bajkowy plac zabaw

Kolorowy plac zabaw jest pełen przygód i atrakcji dodatkowo umili pobyt na Mazurach wszystkim pociechom naszych Gości. Plac składa się z kilku skomponowanych modułów: piaskownicy, tunelu, siatki, ścianki wspinaczkowej, drabinki i ślizgawki. Wszystko w estetycznej formie, wykonane z najlepszych materiałów z tworzywa HDPE , którego cechą jest bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.  Bezpieczeństwo dzieci jest w interesie każdego z nas. Atestowane nawierzchnie FLEXI-STEP zapewniają bezpieczną zabawę naszym pociechom.

Zestaw Przedszkolak to idealna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdą one tutaj m.in.: ściankę wspinaczką, zjeżdżalnie, mostek z lin oraz prawdziwą rurę strażacką.

Huśtawki na sprężynie tzw. „Kiwak”  to wyjątkowe kolorowe zabawki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Przeróżne wzory „Kiwaków” sprawiają, że cieszą się one dużą popularnością wśród naszych pociech.

Konstrukcje metalowej podwójnej huśtawki „Maluch”wykonano z profilów okrągłych. Siedzisko zabezpiecza milusińskiego odkrywcę przed upadkiem.
Dodatkowo jesteśmy w stanie zorganizować:
  • Dmuchane place zabaw,
  • Szeroki wybór tematycznych eventów dla dzieci,
  • Animatorów
  • Iluzjonistów